Join now - be part of our community!

VAIO VGN N11M/W stery

cimell
Visitor

VAIO VGN N11M/W stery

Po kompletnym formacie XP Media center(wiele urzadzen wchodzilo w konflikt z tym systemem)zainstalowalem XP SP2,ale nie mam plyty do niego(zgubilem)a stery ze stronki Vaio nie obejmuja np. monitora,karty graficznej,touch pada oraz skrutow na klawiaturze do regulacji glosnosci i jasnosci obrazu.

0 REPLIES 0